Catering sektörünün buluşma noktası Catering Türkiye yayın hayatına başladı. www.cateringturkiye.com adresinde dijital yayınlara başlayan dergi aynı zamanda tüm sosyal mecralarda okuyucularıyla buluştu.
Catering hizmeti veren şirketler ile potansiyel müşterilerini ve tedarikçileri bir araya getiren Catering Türkiye 01.01.2019’da dijital yayınlarına başladı.

Catering sektörüne özel haber, makale ve röportajlar

Catering Türkiye’de sektörel habercilik alanında birçok ile imza atılacak. Ancak öncelikle özel haber, makale ve röportajlarla sektörün sesinin daha fazla duyulması sağlanacak.
Dijital yayıncılık alanında Türkiye’nin öncü isimlerini kadrosunda barındıran Catering Türkiye’nin genel yayın yönetmenliğini Okan Yüksel üstleniyor.
Ekipte ayrıca sektörel habercilik alanında ismini duyuran pek çok isim yer alıyor.

Basılı yayınlar ikinci çeyrekte okurla buluşacak

Catering Türkiye, Nisan ayında basılı olarak okurla buluşacak. Catering Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Okan Yüksel, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
Catering Türkiye şu anda www.cateringturkiye.com adresinde yayın hayatını sürdürüyor ama evet, kısa vadeli hedeflerimiz arasında Catering Türkiye’yi basılı bir yayına çevirmek de var. Dijital yayınlar ve basılı dergi bir arada yoluna devam edecek.

Catering Türkiye Şirket Veritabanı

Catering Türkiye içerisinde yer alan “Catering Türkiye Şirket Veritabanı” içerisinde Türkiye’nin yedi bölgesinden yüzlerce şirketin bilgilerine erişebiliyorsunuz.
Türkiye’de toplu yemek, hazır yemek ve catering şirketlerini bir araya getiren veritabanı, bu şirketlerden hizmet almak isteyen müşteriler için bir rehber vazifesi de görüyor.
Catering Türkiye Veritabanı’na tüm catering şirketleri ücretsiz kayıt olurken, müşteriler de şirketler hakkında inceleme yapma ve mevcut şirketlerine dair yorum yazma şansı yakalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir